Зедуллах Шайдаев

Помогите перевести на украинский с английского)

Нужно корректно перевести на украинский язык.
Боты с переводами гугл или прагмы проходят мимо.. .
Спасибо заранее)

А вот и сам текст, не большой)

George Washington called upon a famous French engineer, Pierre L’Enfant, one of the keen and sympathetic French supporters of the new republic of America.
Round the Capitol a series of circles and squares occur at various intervals, and diagonal avenues radiate from these. From the Capitol to the executive Mansion runs broad Pennsylvania Avenue, about a mile and a half in length and flanked with trees. This is the avenues used for all those processions and parades that make festive Washington so familiar a sight to television viewers.
All the diagonal avenues are named after original thirteen American states and the longest and straightest of them all is Massachusetts Avenue, which virtually cuts the city in half. But not every diagonal is an avenue that if why despite the simple plan of numbered and lettered streets Washington at times confuses its sightseers.
Power is what Washington is all about. It is power that attracts able men into government and politics and keeps them working ten hours or more a day, for far less money that they could make elsewhere. Thus, it is not an exaggeration that Washington is the greatest industrial town in the world, and its industry is politics.

Александр Сергеевич

Джордж Вашингтон закликав відомого французького інженера П'єра L'Enfant, один з гострим і чуйним французькі, прихильники нової республіки Америки. Навколо Капітолію серії кіл і квадратів відбуватися на різних інтервалах, і діагональні випромінювати шляху від них. Від Капітолію до виконавчої Mansion проходить широка Пенсільванія-авеню, близько версти в довжину і в оточенні дерев. Це шляхів використовуватися для всіх тих, ходи і паради, які роблять святковий Вашингтон так знайомо видовище телеглядачів. Всі діагональні алеї імені оригінальних тринадцяти американських штатів і найдовший і straightest з них є Массачусетс-авеню, яка фактично розрізає місто на дві частини. Але не кожна діагональ проспекту, що якщо, чому, незважаючи на простий план пронумерованих буквами і вулицях Вашингтона деколи бентежить її екскурсантів. Потужність те, що Вашингтон це все о. Це сила, яка привертає здатних людей в уряді і політиці, і тримає їх робочі 10:00 або більше в день, за набагато менші гроші, які вони могли б зробити в іншому місці. Таким чином, не буде перебільшенням, що Вашингтон є великим промисловим містом в світі, і її промисловість політиці.