Сергей Крутяков

твір на тему"лист до Сапфо"Помогите пожалуйста написать!

Вадик Павленко

Шановна Сапфо .
Хочу розповісти Вам про те що мій клас цінує ваш талант писати й творити.
Я дуже хочу поділитися з Вами думками про вас. Я вважаю що Ви дуже талановита людина адже не всім людям дано писати вірші,поезії.
Мені цікаво дізнатися де ви народилися, проживали, як звати ваших батьків, та є у вас брат чи сестра?. Адже мені відомо тільки те що у вас була донька Клеіда.
Я прошу Вас напишіть мені відповіді на мої запитання. Завчасно вам дякую!! !
З нетерпінням чекаю відповіді від Вас!!! !