Антон Взоров

Напишите 4 складаназалежных сказа (белорусский) Напишите 4 складаназалежных сказа (белорусский)

Татьяна Небера

1. жыта сёлета добра урадзила нягледзячы на тое, што дажджы праходзили рэдка. 2. виктар николи не забудзе, з яким хваляваннем ен гнау сваю першую баразну. 3 на схил, па яким падымауся барыс, упау цень 4. мы спынили спрэчку тольки пасля таго, як выступиу стараста курса

Людмила Фоменко

Молодцы хорошо ответили (нет), только один человек норм ответил, а остальные ужасссссссссс.

Gx
Gxac

СПС.

Юлия

Спасибо