Елена Беляева

Помогите пожалуйста с VBA

Не получается вывод на лист Excel

вот код:
Dim i As Integer, j As Integer, a() As Single
Dim iCols As Integer, iRows As Integer
Dim Rez As String, Var As Integer, sArr As Single
Randomize (Timer)
iRows = InputBox("Введіть кількість рядків", "Введення кількості рядків")
iCols = InputBox("Введіть кількість стовпців", "Введення кількості стовпців")
Var = InputBox("Оберіть спосіб виведення масиву: " & vbNewLine & "1)Вікно MsgBox" & vbNewLine & "2)Лист Excel" & vbNewLine & "3)Вікно Immediate", "Спосіб виведення масиву")
ReDim a(iRows, iCols)
Rez = "Масив: " & vbNewLine
For i = 1 To iRows
For j = 1 To iCols
a(i, j) = Int(Rnd * 100)
Rez = Rez & a(i, j) & Chr(9)
Next j
Rez = Rez & vbNewLine
Next i
If Var = 1 Then
MsgBox Rez, , "Масив: "
ElseIf Var = 2 Then
Range("A1").Select
ActiveCell.Value = "Масив: "

ElseIf Var = 3 Then
Debug.Print Rez
Else
MsgBox "Введено невірну цифру. Повторіть спробу", , "Спосіб виведення масиву"
End If

Галина Федорова

Масив: - в ячейку А1 выводится больше нечего выводить. что надо вывести и куда?