Юленька Байкалова

украинский язык проверьте ли правильно написано!

проверьте пожалуйста ли правильно расставлены знаки препинания. и вообще исправьте если есть какие то шибки.

-Ось і усе... ось і усе. Не плачь Орисю. Яж казала що рік пролетить навіть не помітиш.
-Ой, Оксана Іванівно! Чому я Вас не слухала? Невже все? Невже більше ніколи ви мені не поставите оцінку? Невже більше не задасте домашнє завдання?
-Це ще не кінець, не переймайся. Життя тільки відкриває,вам, випускникам двері!
-Ні,краще закрийте!
-Ох, попереду багато чого цікавого. От побачиш.
-Оксана Іванівно, дякую Вам велике. Я на все життя запамятаю Ваші золоті слова.
-Дякую Орисю. Для цього я і є.Щоб аправити вас на вірнихшлях. Сподіваюсь я зі своєю задачою впоралась.
-Так, моя люба вчителько. Спасибі!Ці одинадцять років були найкращими найцікавішими у моєму житті.Я ніколи про вас не забуду. І завжди намагатимусь до Вас заходити.
-І я про тебе Орисю не забуду! Ти велика молодець і я впевнена що ти знайдешь своє місце у цьому житті.

Ирина Корниенко

Все правильно