Black And White Angel

переведите на английский-из этих окон открывается великолепный и завораживающий вид на старый город

Михаил Куликов

of these, and offers magnificent and spectacular views of the old town

Тори Макарчикова

One can see a beautiful and astonishing view of the old city through those windows.

Сергей

You can see an amusingly bewiching view of the old town through these windows