Энвер Джапаров

Как позвонить с Украины в Германию на сотовый?

Я имею ввиду как правильно набрать номер.. код и тд. Если например номер сотого начинается на 0...как набрать?

Санек Соколов

по сотовому телефону

Dima Komartsov

00 49 и номер мобилы. Первый ноль в номере (если он есть) набирать не надо, т. к. это только для внутрегерманского использования.

Елена Кокорева

иши дешевых операторов наших или только с роуминга .

Александр Савельев

Для здійснення міжнародної телефонної розмови необхідно:

Набрати "0";

Дочекатися безперервного сигналу;

Набрати знову "0” (префікс виходу на міжнародну телефонну мережу) ;

Набрати код країни;

Набрати код міста;

Набрати номер абонента, що викликається.

* У деяких країнах код міста відсутній, тоді відразу після коду країни треба набрати номер абонента.