Яна Иванова

Нужно написать ответ на письмо по английски

Вот текст письма на которое нужно написать ответ.
Dear Sir/Madam,
We are writing to ask if you can help us with our school project. We are doing a survey of the major newspapers in the European Union to find out which computer systems and desktop publishing programs they use.
We would be very grateful if you could tell us which hardware, graphic design and page layout software you use at El Independiente. Could you also tell us how long your online edition has been running for? Thank you very much in advance.
We look forward to hearing from you.
Yours faithfully, Katherine Powell, student representative
Умники со ссылками на переводчик гугла катитесь.

Роман

Пиши ответ:
Hello, I am not interested in disclosing this information to you, as i do not know you and you seem suspicious.