Andrei Tango

Чому молодь ухиляється від виборів в державі?

Александр Трахтибидох

атя-тя-тя, украинский, моя любимый!)

Анна Касаткина

Барбамбия, кургуду

Ст
Стасик

Насправді виборів в державі не існує.
Є ілюзія, тому що заздалегідь пропонується "чиєсь меню":хочете багна чи гівна? І звідкиля це тхне?
Зрозуміло, що не " з народу".
Молодь ще має розум, щоб не витрачати час на цей фарс.

Таня Жукова

В Західних областях молодь активна і має свою думку . Любов до Батькіщини прививають з молоком матері , та з прикладом батьків . Тим паче влада діє та видає закони проти народа ( Пенсійний та Податковий закони ) , ось тут діти повинни розумити, що батьки стаждають і треба бути активним та голосовати проти теперішної влади .

Ал
Алексей

Тому, що не вiрить...

Юлия Бобрышева

Голосуй- не голосуй, все равно получишь фуй!

Андрей Гусев

Да за кого там голосовать-то в Украине?

Юлия Постникова

ТЕТЯНА вибачаюсь а ви звидки прошу прохання за помилки не маю укр клави

Ольга Панагуца

Молодь вже зневірилась в усіх цих набридлих "політиках" ! Потрібні нові особистості, молоді (до 55-ти років) політики !!