Антон Крутов

Помогите перевести на английский )) Здравствуйте, не могли бы вы подарить и положить в посылку мне одну почтовую марку,

Виталий Семенов

Hello, could you place a postage stamp in my parcel as a present

Alexey К*******

1.Hello, could you give and put in the parcel me of a postage stamp.(яндекс)
2.Hello, could you give and put in the parcel me of a postage stamp.(translete)
3.Hello, could you give and put into sending me a postage stamp.(google)