Юлия Говенько

Казахский язык. Летние каникулы. Можете перевести :

Моё любимое время года лето. В этом году лето было очень теплое. На летних каникулах я занималась тем, на что не хватает времени в школьные будни. С семьей я отдыхала в Боровом. На летних каникулах я много времени провела со своими друзьями. Мы ходили в кино, гуляли по парку. Я хорошо провела это лето.

Лена Рыбакова

Жаз менiң қалаулы маусымым. Жаз осы жылда болды жып-жылы. Мен жазғы демалыстарға уақыт мектеп таламайды күнделiктi шұғылдандым. Мен жанұямен Қарағайлы орман ұлу дем алдым. Уақыт мен жазғы демалыстарға көп өз жора-жолдастарымен өткiздiм. Бiз кино жүрдiк, бақ бойынша еркiнше сайрандадық. Мен жақсы биылғы жазда өткiздiм.

Владимир Винокур

спасибо большое