Ни
Никита

Перевести текст на казахский язык

В 1847 году 12-летний Шокан поступает в Сибирский кадетский корпус - лучшее учебное заведение Сибири. Воспитанники корпуса занимались пением, гимнастикой, плаванием, танцами, фехтованием, верховной ездой, стрельбой. Глубокие знания Шокана и необыкновенная память, соединённые с трудолюбием и высокими моральными качествами его личность, вызывали восхищение у многих преподавателей корпуса.

Алексей Севостьянов

1847 жылы 12-жаздың Шокан сібір кадет кеуде - Сібірдің алды оқу мектебіне деген түседі.Кеуденің тәрбиеленушілері томармен, гимнастикамен, малтумен, билермен, сайыспен, жоғарғы мініспен, атумен шұғылданушылармыз. Шокана оның тұлғасының, бейнетқорлық және биік моралдіқ сапалармен құрама терең білімдері және жөнсіз жад аса масаттанушылықты бас кеуденің многих оқытушысының шақыртты.

Зульфия Кузнецова

Попросить подружку-казашку.