Екатерина

Помогите пожалуйста перевести текст с казахского на русский!!

Ом заңы берілген кернеуде кедергі белгілі болған жағдайда электр тізбегіндей ток күшін анықтайды. Сол арқылы ол токтың жылуының химиялық және магниттік әсерлерін есептеуге мүмкіндік береді, өйткені ол шамалар ток күшіне тәуелді. Ом заңынан кәділегі жарықтандыру тізбегін кедергісі аз өткізгіштермен тұықтау қауіпті деген қорытынды шығады.

Aleksey Mantsurskiy

"В состоянии, в котором на напряжении, которое дался закон моей отары, было препятствие известный, выявляет силу ток как цепь электричества. Оно через Левый твой токовый считать химические и магнетические впечатления тепла позволяет, потому что оно возможности силе ток зависимо. Цепь освещения кәділегі из закона моей отары то, что препятствие опасно сказало тұықтау мало проводниками, заключительно выходит. "