Ayax

Захворів кіт (перс) Шо робити?

У кота рвота. Нічого неїсть. Неможе стояти на задніх лапах (падає).Водили до ветеринара недопомогло. Шо робити?

Алексей Паникаров

Дійсно, краще звернутися до іншого лікаря, бажано провереному. Запитайте у знайомих, може у них є подібний на премете.

Илья Зернов

Шукати їншого ветеринара.

Людмила Черпалина

Почто ветеринар не помог? Деньги взял и не помог? Гад он тогда. Как тут скажешь? Причин много бывает.