Алена Алена

Допоможіть бо незнаю шо робити!

як ми розумієте висловлювання " Я можу непогодитись з вашою думкою, але я відам життя за ваше право її висловити"

Це мені задали з Української мови! Треба написати як я розумію це висловлюваня.
Це має бути так якто розповіть.

Лиана Чемовская

"Я могу не согласится с Вашей мыслю. но отдам свою жизнь. за Ваше Право её высказать"
Как понимаете это Высказывание?? ?

Зрозумив ваше пытание.
Вы из захидной украины.
-тут говорится об уважение человека. к другому.

Владислав Плиско

Автор - демократ:)

Екатерина Асеева

Тоталитаризм - шалена фигня. А свобода слова - файна цяцька. И не погоджуватысь з цым можуть лыше кляти москлали. Це лишэ воны здатни перетвориты кошторыс либэральнойи думки на похмури граты середнёвичча.

Людмила Малинина

Що таке зробити? Книгу почитати.))) Брехня .Невiдаст життя