Мария Белоусова

переведите с русского на татарский.

"фото супер! а костюм какой...))) и голос у тебя очень красивый) прям таки завораживает"

Олег Зуев

фотоң бигрәк матур! костюмың да! тавышың да ис китәрлек! исең китәр!

Андрей Паршин

фото суперлар! бит костюм бэтэк) ) мин ярамый ошисенма) энен боше нерсекей шулай

Юлия Соболева

Фотоң супер! ә күлмәген нинди...))) тавышың да синең бик матур)

На
Наталья

фото супер! э костюм ниндэй...)) ) хэм синен тауышы бик матур)

Людочка Гончаренко

Фарит красиво перевел!