Юлия Насимова(Киселёва)

Халк не йде бо нема Dll через прг. фоксер скачав то запускаю халк нічого не вибиває але фіксер хоче бабло щоб виправити

ключ к фиксер халк не могу найти драйвер обновляю ни хуя что делать сукасукасука не могу поиграть халк 2 сукасукасука

Ирина Майорова

по-перше уточніть нам Назва програми або гри яку ви намагаєтеся запускати.
під второих - якщо те що ви викачали вимагає з вас грошей - це програма-вимагач і її інужно терміново видалити!