Олька Коряпина

подскажите, молитву к Иконе Божией Матери Вифлеемской.

подскажите, молитву к Иконе Божией Матери Вифлеемской. нигде не могу найти молитву, подскажите!!

Илья

Богородице, Дево, радуйся! Благодатная Марие, Господь с тобою! Благословенна Ты в женах и благословен плод чрева Твоего, яко Спаса родила еси душ наших. Достойно есть яко воистинну блажити Тя Богородицу, Присноблаженную и Пренепорочную и Матерь Бога нашего. Честнейшую Херувим и славнейшую без сравнения Серафим, без истления Бога Слова рождшую, сущую Богородицу Тя величаем.

Лариса Близнякова

перед концом света молиться бесполезно

Алексей Чвоков

молитесь лучше Иисусу или Богу Отцу во имя Иисуса мария не уполномочена слушать и отвечать

13 И если чего попросите у Отца во имя Мое, то сделаю, да прославится Отец в Сыне.
14 Если чего попросите во имя Мое, Я то сделаю.
15 Если любите Меня, соблюдите Мои заповеди.
(Иоан. 14:13-15)