Вероника Размашкина

твір добро і зло в житті Климка за таким планом 1 климко-сирота, 2 портрет і зовнішність героя, 3 риси характеру, 4 поведін

Настя Веряева

Vidējā Ukrainas Ukraina dala austrumiem un rietumiem, vai poļi, un pārrāvumi Katsap viru. Abi sūdi viļņi sastopas Kijevā, kur tas ir pazīstams kā visvairāk seething politisko neitralitāti. Anonīms saka cekuls sūdi, ar kuru viņš dzīvo, bet pēdējos 5-6 gados, tiek minēts politiskā mežonību.
Ārēji Crest var atšķirt, ļoti bieži šī īpašība cekuls ir deguns, kas ir kopā ar raksturīgu akcentu.

- Ukraiņu, poļu, aka bAnderovets, ounupovets, Ukrainas fašistu - spožas acis, pati ādas jaka vai darba sportivki, resnītis ātra krievu. "Mans bizness" aka "fuck me". Smēķē bieži. Pyanym sacīja penis darboties bez pārtraukuma. Biotopi uz robežas ar Poliju.
- Katsap aicinājums-cekuls pēc nosaukuma - plāna, ilgi degunu, kails, cigaretēm un dažreiz alus.Burts "g" turbopūtes, kā arī vārdu sūdi.Moto "un sho to?" "Un tu khto ka" Un "? Atā ()." Piedzēries Beats krūze. Biotopu Tuvajos Austrumos. Tipisks - Janukovičs VF