Алексей Паникаров

подорожник, подорожуе, подорожником, дорогах, дорозі чи є спорідненні слова їх корень

Вадим Камилов

Слова: по-дорож-ник, по-дорож-у-є, по-дорож-ник-ом, дорог-ах, дороз-і споріднює загальний для усіх цих слов корень - дорог-(від слова дорог-а)
Про чергування приголосніх чув?
Так от: -г- наприкінці кореня чергується с -ж- чи -з-.

Галина Плёнсак

Лишнее слово подорожуе, а остальные одокоренные (спориднени) , корень -дорож-, -дорог-, -дороз- (чередование г/ж/з).