Роман

визначити рід, число, відмінник кожного слова, підкреслити всі члени речення

Рідне слово — це невід'ємна частина рідного краю. Для українця це закучерявлені темними парками схили Дніпра в Києві, над якими велично здіймається в небо дзвіниця Печерської лаври; неповторні вулиці під тінистими каштанами; це старовинна архітектура Львова, у якій класичні форми чергуються з пишним декором бароко, а тут і там височать шпилі готичних костьолів; це золотоверхий Чернігів над срібною Десною, де під склепінням стародавніх соборів спочивають київські князі і видатні діячі давньої України; це стрункі й строгі хмарочоси індустріального Харкова; це буйнозелена Волинь із сумними пле сами озер.

ну хоча б одне речення

Виктория К

пиши по русски.

Рома Султанбеков

Слишком большой текст