Julia Fokina

помогите по англ. яз! (СРОЧНО! 4 кл. ВНУТРИ)

Прочитай вопросы и кратко ответь на них.
1) Where the children in the zoo last Sunday? - No,________________________________
2)Did Simon take his kitten for a walk yesterday? - No,___________________ ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!

Жанна Макарова

1) Were the children in the zoo last Sunday? - No,they weren't________________________________
2)Did Simon take his kitten for a walk yesterday? - No,_he didn't__________________