Татьяна Тарасенко

Здравствуйте, очень нужна помощь, дело принципа. К нам на работу был принят человек, его имя Максымив Сергей Яковлевич. Девочки из отдела кадров перевили и проскланяли в родительном падеже, на украинском языке, как Максимова Сергія Яковлевича. Аргументируя таким правилом: Чоловічі прізвища, утворені за допомогою присвійних суфіксів -ов, -ів, (-їв), -ин, -ін (-їн) відмінюються, як іменники твердої групи ІІ відміни, але в О. відмінку вони мають прикметникове закінчення –им: Іванов, Іванова, Іванов

Ответы
Miroslava Logachova

tanushka y menya moy mir ne rabotaet. ne mogla tebya v druziyz doavit i v lichky napisat.

Людмила Берсон

Максимів Сергій Якович