Наталья Шаталова

Intiqam, что в Вашем крае, местности самое интересное, чем можно удивить гостей

Ответы
Seriy Volk2

баку красивый город!!!! пожалюсто!! я надеюсь вам понравиться

Seriy Volk2

SƏADƏT!!! səninlə tanış olmaq şərəfinə nail ola bilərəmmi????

Cадa

Biz artiq tanişiq)

Seriy Volk2

yox mən deməzdim .........bəlkədə bu bir təsadüfdür.......mən isdıərdimki yaxınsan tanış olaq

Cадa

Bağışlayın yeqin ya men duz ifade etmedim ya siz düz başa büşmediz...men burada sadece ünsiyyet qururam...

Seriy Volk2

men seni anlaya bilmirəm!!! sən ünsüyyət qurursan neynirsən bu senin şəxsi işindir.......mən tanış olmaq üçün müraciət etmişdim.........SƏADƏT!!!!!