💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти до 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років запускає онлайн-проєкт "Голодомор. Історії роду", у межах якого українці можуть поділитися сімейними історіями, пов'язаними з цією трагедією.
"Протягом місяця до Дня пам’яті жертв голодоморів, який цьогоріч припадає на 25 листопада, ми публікуватимемо на своїх сторінках у соціальних мережах історії-оповіді, записані зі слів очевидців, які пережили Голодомор 1932–1933 років. Заохочуємо вас підтримати наш проєкт та долучитися власними дописами з родинними історіями про геноцид, який переживали ваші рідні", – йдеться в повідомленні.
Оповіді будуть опубліковані в соцмережах відомства. Їх можна позначити @Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти у дописах на фейсбуку та інстаграмі, а також додати хештег #Голодомор_Історії_роду, щоб об’єднати якомога більше "живих" історій.
Окрім того, Держмистецтв приймає історії, пов’язані з Голодомором, та світлини родичів на e-mail: press@arts.org.ua. Ці розповіді також будуть опубліковані.

Ответы
Niherasebeblia

дед жил в Харькове.рассказывал как по улицам ездили грузовики,собирали еще ЖИВЫХ людей,обессиливших от голода,и куда-то увозили!...явно не в столовую!

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Британского журналиста, освещавшего голодомор, убили в те времена.
Сейчас его именем назвали киевскую улицу.

Niherasebeblia

так большевики до дрожи в коленках боялись крепких крестьян,которые порвут их за своё добро! это тебе не вечнобухие голожопые "пролетарии" и ленивые русские мужики!

Юлия Пак

Видала сколько здесь мамаш роzzийских хероеv, приехавших домой на побывку?

Юлия Пак

Ну да. Я тут уже сцепилась с защитницей Украины от украинцев. Сынок вернулся на побывку из зоны СВО.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Уже встряла - она невменько.
Наверно, не просыхает.

Юлия Пак

Видела. Баню.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Поразвлекаюсь.

Павел 2000

Тупое животное... Сменись на птицу галчонка... Оно, хоть немного умнее...

Слуга Государев

Интересно сколько человек вам надо убить что бы вы были довольны

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

"Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо обирає свободу, матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний."
Степан Бандера

Слуга Государев

Бандера на том свете пусть нынешним нелюдям лекции читает

Слуга Государев

Чмошка чьо?

Асажж Вентресс

почему не по-английски? что ли не владеете?

Асажж Вентресс

возвращаюсь опять в начальную точку: почему не по-английски? что ли не владеете? и тогда Чьо? не понадобится

Асажж Вентресс

Вилли Тоблер Из Южной Галактики
здешние хохлы - подонки и провокаторы .. а нормальные люди там остались, кто-нибудь в курсе?

Асажж Вентресс

да не "Все Буде Україна"🇺🇦, а писать можете сколько угодно на своем местечковом диалекте Чьо?

Асажж Вентресс

Чьо?

ск
сергей кравцов

Зачем столько текста? Проще надо

Улугбек

Могла бы и по-русски написать...

Улугбек

Сиди в своём хлеву, Малява,..!

Улугбек

Малява зассаная...

Улугбек

👏👍

★ 𝒁𝒐𝒍𝒐𝒕𝒐𝒚 𝑹𝒚𝒃 ★

Пиши на человеческом языке 👎

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Вчіть мову, чмонька.

★ 𝒁𝒐𝒍𝒐𝒕𝒐𝒚 𝑹𝒚𝒃 ★

твоя мойва только для таких дебилок, как ты. тьфу десять раз!👎👎👎

★ 𝒁𝒐𝒍𝒐𝒕𝒐𝒚 𝑹𝒚𝒃 ★

хуй через плечьо!

Сергей Кудяков

переведи с галицийского

Al
Alex

Хохлособаки сосут.

Al
Alex

Чтоб тебе его осколком оторвало..

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Заспокійлива бавовна Вам в помощь.

Владимир

что за хрень❗

Кот. Просто Кот.

а Крым чей?

Кот. Просто Кот.

Ти ж не лякайся, що жопоньку босую
Зммочишь в холодну росу.

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

За родину, за Сталина?