Андрій. Ми З України!

Вдова російського солдата, який загинув на війні з українцями, пожалілась, що їй не виплачують компенсацію за смерть чоловіка. З'ясувалось, що режим кремля не заплатив їй ні рубля. Я не дивуюсь. Кремль завжди брехав і бреше всім! Згодні?

–2
Ответы
Alla Lala

вот как ещё ста тыщам ничего не заплатят..они начнут задумываться..