Пётр Йосифович

1 ч. · История одного призывника.
Олег Герич сейчас в замешательстве с Дмитро Павліченко и
ещё 38 в Україна.
2 д. ·
ЗЛОЧИНЦІ з ТЦК
Або історія, як "під шумок війни" викрадали та знищували людей.
Якщо ви думаєте, що хапання людей на вулиці та відправлення на війну почалось недавно, то смію вас завірити - це не так.
Моя особиста історія це доводить. У річницю цієї історії, я хочу нею поділитись з вами. Мої друзі так чи інакше її чули частково, але маю бажання поділитись нею з усіма українцями.
Мене звати Олег Герич. Народився і живу в місті Узин, Білоцерківського району, Київської області.
І це моя історія.
Будучи активістом та журналістом-розслудувачем корупційних злочинів друкованого ЗМІ "Галицькі Вісті", посвідчення журналіста LV 0257 від 01.02.2022 року, коли почалось повномастабне вторгнення 24 лютого 2022 року, і почала надходити гуманітарна допомога з закордону, то мені стали надходити купа звернень від жителів міста Узин, відн