Ulja Holjawko

Допоможіть розвязати -В пачці паперу є 10 аркушів. Розміщені вони так, як показано на малюнку (нумерація починається знизу). Аркуші з номерами 1; 3; 4; 6; 10 – білі, решта – сині. Андрійко хоче відсортувати білі аркуші від синіх. Він може вийняти з пачки один або декілька аркушів одного і того ж кольору, які розміщені поряд і вставити їх в будь яке інше місце в пачці. За яку найменшу кількість кроків він може це зробити? (Вважається, що Андрійко зробив один крок, якщо він вийняв аркуші з пачки і вставив їх).

Ответы
Татьяна Зеленская

а по русскому можно

Ulja Holjawko

Помогите решить-В пачке бумаги является 10 листов. Расположены они так, как показано на рисунке (нумерация начинается снизу). Листы с номерами 1, 3, 4, 6, 10 - белые, остальные - синие. Андрюша хочет отсортировать белые листы от синих. Он может вынуть из пачки один или несколько листов одного и того же цвета, расположенных рядом и вставить их в любое другое место в пачке. За которую наименьшее количество шагов он может это сделать? (Считается, что Андрюша сделал один шаг, если он вынул листы из пачки и вставил их).

Татьяна Зеленская

10 и 2 поменять местами