Св
Светлана

Стояла я і слухала весну, Весна мені багато говорила, Співала пісню дзвінку, голосну, То знов таємно-тихо шепотіла. Вона мені співала про любов, Про молодощі, радощі, надії, Вона мені переспівала знов Те, що давно мені співали мрії. Леся Українка)

Ответы
Ник 137

Самое смешное, что Лариса Косач писала свои стихи на русском, французском и немного на болгарском языках...на украинский они были переведены ею позднее, когда она переводила на украинский язык Гоголя, уже в конце жизни, живя на Кавказе, когда "кулишовка" получила распространение

Юлия Коваленко

Замечательные стихи! Красивые...

Св
Светлана

дякую, мені вони теж подобаються))))

Светлана Фейзуллаева

у нас в городе есть музей леси

Св
Светлана

а у вас, це де?

Светлана Фейзуллаева

в нальчике

Св
Светлана

))))))

Людмила Ситникова

хОРОШО,,,

Катюшка Постоялкина

Класс

Св
Светлана

дякую, мені теж сподобалось)