Андрей Просин

Pensioners, Veterans of the Great Patriotic War, Widows of Veterans of the Great Patriotic War, according to my cat Kid, under the harmful effects of electromagnetic waves with positively charged ions since the 80s. According to my humble analytical assumptions. Crazy son in Kazan, the leader of the United Russia party, suicide of an investigator of the Investigative Committee, driving crazy the guy who shot at the institute, and an accident with the head of the Ministry of Emergencies. This is an analogy to what is happening in the United States, mass shootings gone crazy every day. And the same thing is now trying to do sectarians such as living above me in 21 apartments. Question: Shall we wait for your mom?
Мой кот Малыш когда идёт налево песнь заводит, а когда идёт направо сказки говорит?

–7
Ответы
Th
Theodore

Не думаю что это так

Оп
Опия

Оригинально🙄