Богугад

- Тато, ці комарі не дають мені заснути.- Синку, вимкни світло, закрий очі і постарайся заснути.Син вимкнув світло і раптом побачив світлячка і кричить:- Тато, тепер вони мене з фонаріком шукають!

Ответы
Николаи Сидоренко

..реве и стоггнет днипр широкий....тыхоть знаешь чьи слова!!!!!!!

Богугад

Т.Г Шевченко ...

Николаи Сидоренко

и это Радует!!!!!!!!!!!! не все потеряно!!!!!!!!!

Богугад

хм , якщо в мене нікнейм по россійськи написаний це не значить що я Шевченка не знаю)

Николаи Сидоренко

..Есенин короче с Пушкиным за падло....

Богугад

да и с пушкиным все в порядке))

Богугад

да и с пушкиным все в порядке))