Ос
Осень2017

Как фото из 🗝️☦️Базилики 💲t.Петра в Ватикане 🖼 коррелирует с гербом государства Камбоджа🎰❓❓❓ Камбоджа. Пирамида смерти Кох Кер. (3 серия) и где, на какой глубине Аннунаками вMON🎼 💎 сияющий Кристалл Камня Chi🎎-Н-Тамани? Настільна тактильна гра "Сходи і гірки" https://trosti.com.ua/Snakes-and-Ladders для незрячих 😎 и еЁ детальное описание "..Якщо вам трапиться приземлитися в лунку зі сходами над нею, ви зможете «піднятися» до того місця..☄️..Ось чому дошка розміром 15 на 15 сантиметрів, даючи чотири сантиметри між фішками, коли вони поруч." 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

–2
Ответы
Ольга Огородник

хм

Ос
Осень2017

Оаннес Бог древнего Вавилона 🖼

Ос
Осень2017

16 Чакр, по 8 спереди и сзади 🖼

Ос
Осень2017

🖼 Значение этого изображения НЕЯСНО 🤔 Как так произошло? 🎼🎰🇧🇾🗽