💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

У межах благодійного проєкту WargamingUnited від творців популярної гри World of Tanks зібрано вже понад 1 мільйон доларів для придбання реанімобілів українським медикам.
Загалом гравці придбали 90 000 благодійних наборів у World of Tanks та інших п’ятьох іграх компанії.
За два тижні до ініціативи долучилися люди зі 115 країн світу. Найбільше — з Німеччини, США, Польщі, Чехії та Великої Британії.

Друзі, дяка геймерам?

Ответы
Юрий Ласковец

пиши на нормальном а не на этом недоразумении. фсё равно с грузинами на этом не поговоришь😜

Юрий Ласковец

я гоню свою чачу и пшеничную(те такое качество дорого) и пью своё вино. я правильно использую качественный алкоголь. не то что ты наркоту😜😉

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Завидуйте молча, чмонька.

Юрий Ласковец

ну куды уж мне до наркоты............ни разу!! лучше позавидую!!

💛💙Мальвiна:"Все Буде Україна"🇺🇦

Алкашам противопоказано.

Юрий Ласковец

поболя б таких алкашей. здрав и умён, не то шо укронарки как ти))

Денис

не в коня корм 🤷🏼‍♂️

Денис

и в этом тоже)

Денис

🖼

Денис

хуже. изоляция.