Стас Климов

Аналіз витрат та його значення в практичній діяльності підприємця. потрібна відповідь на це завдання з економіки

Василий Жирнов

витрати на офіс, секретарів і все, що обслуговує бізнес - не більше 10% від прибутку !!!Має надважливе значення і контролюється в кінці кожного місяця за звітом по витратам !!!В противному разі Вашому бізнесу пи**ець !!