Ек
Екатерина

Завдання з економіки 11 клас

Обчисліть ціну споживчого кошика та індекс споживчих цін за такими умовними даними:
а) споживчий кошик складається з 4 товарів, і нормативи їх споживання такі: товар А - 10 од., товарБ - 2,5од. , товарВ - 50од. , товар Г - 7 од.
б) ціни 4 товарів у попередньому та поточному роках були відповідно такі: товар А - 50 і 55грн. , товарБ - 10 і 8 грн. , товар В - 20 і 24грн. , товарГ - 8 і 8 грн.

Супер

ты думаешь тут все на украинском говорят?