Елена Нарольская

Не працює курсор мишки на Smart tv kit

Доброго дня! Така ситуація : тесть подарував Smart tv kit, прочитав інструкцію, все зрозуміло написано- одразу включив і розпочав роботу з новим абгрейдом. Махаючи пультом в руках я змінюю положення курсора на екрані (якщо змінюю положення кісті руки в ліво, то курсор на екрані повторює теж саме ). Незнаю що трапилося, але курсор при включенні автоматично зміщюється в ліву сторону екрана і залишається там, навіть якщо я хочу перемістити його вправо. Перезавантажував його, зкидав налаштування, але ніяких результатів це не дало. Допоможіть будь - ласка.

Светлана Молчанова

Скорее всего навернулся гироскоп в пульте. Сдавайте в сервис по гарантии.