Николай Спичак

Алгаш рет жырды Марабай жыраудын айтуынан жазып алып жариялаган кім? Жырда батырдан баска кандай кейіпкерлер бар? Кобыланд

Алгаш рет жырды Марабай жыраудын айтуынан жазып алып жариялаган кім? Жырда батырдан баска кандай кейіпкерлер бар? Кобыланды неліктен батыр деп атаймыз? Жырда Куртка неге батырдын акылшысы деп корсетілген? Курткага карап бурынгы казак айелдері кандай болган деп ойлайсын? Кыпшактарга шабуыл жасаган кызылбас елі неліктен олай аталган? Кобыланды батырда суреттелетін Казак; елінін кактыгыстаган жаулар кімдер? Мына создердін синонимдерін табындар: кайгы, откен заманда, атасы, кешегі, тілегі.

Юлия Спиридонова

Наврядли кто ответит на этот вопрос.. .

Ал
Алексей

Шишкинманденблю.