Ольга Боева

Мехнат таътили кандай хисобланади? Мехнат таътилини хисоблаш учун кандай кушимча туловлар кушилади?

Мехнат таътилини хисоблаш учун бир марталик байрамларда берилган мукофот пуллари, агар курилиш иши бошка вилоятда амалга оширилганда озик-овкат пуллари, бажарилган иш хажмига нисбатан туланган КТУ хам кушиладими?

Екатерина Никишина

гы-гы, наверное.. .
Если что, тут в основном по-русски как-то принято...

Doniyor Uz

Биз сизни биламиз эмас.

Елена Богданова

Ассалому Алейкум. 2019 йилдан
мехнат таътилини хисоблаш тартиби канака булган?