Mary Leto

подскажите, обязательно ли наличие прописки в паспорте (вообще любой) при подаче документов в ЗАГСы (Украина)

Jackk

Згідно з п. 4.2. Правил реєстрації актів цивільного стану особи, які бажають зареєструвати шлюб, при поданні заяви зобов'язані пред'явити на посвідчення їх особи паспорт або паспортний документ. В п. 10 формуляра який вам запропонують заповнити є графа "Місце постійного проживання (повна адреса) ". Таким чином ви самі вказуєте на місце постійного проживання, що може не співпадати з місцем вашої реєстрації. В той же час змінюючи (скасовуючи) попередню реєстрацію ви повинні зареєструватися за новим місцем проживання.