Irina Irina

як зняти вроки дитині. можливо є якісь молитви

Раиса

за что русские так украинцев не любят? зависть, что ли?

Танюшка

ты что, вчера родилась? ? К бабкам иди.

Андя

Вы на русском сайте- давайте как- то на нашем общаться, а то ничего не понятно.

Максим Драпов

Молитви таки є, нічого нема сільнійше за материнські молитви, але все ж таки сходи до бабок, що знімають
Запишіть і навчіться молитву до Ангела-охоронця вашої дитини і періодично читайте її, після того, як дитина заснула: «Святий Ангеле Хранителю моїх чад [імена] , покрий їх твоїм покровом від стріл демона, від очей спокусника і збережи їх серце в ангельської чистоти . Амінь ».

Ка
Кайрат

...можно свяченой водичкой умыть и вытереть подолом личико ребенка...)))

Елена Суржик

Вот вроде по отдельности русские люди-нормальные люди, а как сворой соберутся, народом, то есть, сволочи и идиоты.. . До бабки йди перевіреної, або використай молитву, яку тобі Тринадцята порадила, або просто помолись із вірою, звернись до Бога своїми щирими словами і все буде добре. Материнська віра творить справжні дива

Натуська

А по-русски не пробовала?

Наталья Сенчишина

Молитв не знаю.) ) Можно просто умыть святой водой.

Serge

Я лично от себя))) ) Сайт русский!