Ал
Александра

помогите нужна помощь в биологии...

про що свідчить та до чого може призвести зниження температури тіла нижче від +30 і підвищення вище за +42

Albert Kulumbetov

Нижче від +30 приведе до сповільнення. а то і припинення асиміляції і дисиміляції(обміну речовин) . Адже найсприятливіша темпер. для них, що відповідає норм. температ. тіла. При підвищ. за 42 денатуруються (руйнуються) білки крові, наприклад гемоглобін. Говорять, що клітини крові злипаються. Всі ці явища приводять до загибелі.