Alexey Diagilev

пожалйста очень срочно переведите на украинский)

придаточные предложения подлежащие, сказуемые и дополнительные не отделяються запятой. Определительные придаточные предложения обычно отделяються запятой, когда они являються описательными. Индивидуализирующие и классифицирующие определительные предложения запятой не отделяються. Обстоятельственные придаточные предложения отделються запятой в том случае, когда они стоят перед главным предложением. Когда обстоятельные предложения стоят после главного, они запятой не отделяються.

Юля Юсупова

підряднi речення підмети, присудки і додаткові не відділяються комою. Означальні підрядні речення зазвичай відділяються комою, коли вони є описовими. Індивідуалізучi і класифікуючi означальні речення комою не відділяються. Обставинні підрядні речення вiддiляються комою в тому випадку, якщо вони стоять перед головним реченням. Коли обставинні речення стоять після головного, вони комою не відділяються.

Юр
Юрий

придаткові пропозиції підлягають, присудки і додаткові не відділяються комою. Означальні підрядні речення зазвичай відділяються комою, коли вони являються описовими. Індивідуалізують і класифікують означальні пропозиції комою не відділяються. Обставинні підрядні речення отделються комою в тому випадку, коли вони стоять перед головним предложеніем. Когда грунтовні пропозиції стоять після головного, вони комою не відділяються.

Каракулин Сергей

придаткові пропозиції підлягають, присудки і додаткові не отделяються коми. Означальні підрядні речення зазвичай отделяються коми, коли вони являються описовими. Індивідуалізують і классифицирующие означальні речення комою не отделяються. Обставинні підрядні речення отделються коми в тому випадку, коли вони стоять перед головним предложеніем. Когда грунтовні пропозиції стоять після головного, вони комою не отделяються.