Вячеслав Раевский

Помогите пожалуйста!!! Потрiбно 10 речень з дieприкметниковим зворотом!! ! пожалуйста!!!)))

Дмитрий Немов

1 чую пісню, в щасті співану (О. Журлива) .
2 Веселка, овіяна вітром, в моїх зацвітає очах (А. Малишко) .
3 Котить сонний Дніпро віками зажурені води (М. Луків) .
4 Безмежний степ, ужитий снігом, спав (М. Старицький) .
5 Чудово блищало небо, засіяне зорями (І. Нечуй-Левицький) .
6 Широке рівне плесо віддзеркалювало срібні кучері залитих сяєвом хмар (В. Нестайко) .
7 Сумно на небі, повитому в хмари (Дніпрова Чайка) .
8 Сниться вночі мені зорями вишите небо (Г. Кириченко) .
9 На темному небі нерухомо застигли химерні клаптики хмар, посріблених промінням місяця (Ю. Збанацький) .
10 Ще спить земля, укутана снігами (Д. Луценко).