Сергей Фирсов

Який знак главної дороги. ну який знак самий главної дороги

Тамерлан Эгиев

10.4.2.
....
Знак 2.1 з табличкою 7.1.1 або 7.1.2 на дорогах поза населеними пунктами, за винятком доріг без покриття, повинен установлюватись попередньо на відстані 150—300 м від перехрестя якщо перед перехрестям установлено відповідно знак 2.1 або 2.2.
10.4.3 Знак 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено» повинен установлюватись у місцях, де згідно
з вимогами п. 10.4.2. може бути установлено знак 2.1, але не забезпечено видимість транспортних за­

собів, які наближаються дорогою, що перетинається.

10.9.3 Табличка 7.1.2 «Відстань до об'єкта» повинна застосовуватись тільки із знаком 2.1, який установлено поза населеними пунктами, якщо перед перехрестям установлено знак 2.2.

Светлана

Памятник Владимиру Ильичу Ленину. С указующим перстом: "Пraвильной доrогой идете, товаrищи! " 😉