Игорь Грачев

Очень срочно нужен перевод на ангийский

Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України

Дата народження: 25/07/1955

Народився в Запорізькій області.

1980 - закінчив Харківський юридичний інститут (нині Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого) .

З серпня 1980 року працює в органах прокуратури України:

1980-1992 - старший помічник прокурора, старший слідчий у прокуратурі міста Дружківка Донецької області.

1992-1999 - прокурор міста Костянтинівка Донецької області.

1999-2001 - начальник відділу з нагляду за дотриманням законодавства про оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства в прокуратурі Донецької області.

2001-2002 - перший заступник прокурора Луганської області.

2002-2005 - заступник Генерального прокурора України.

2005-2010 - Генеральний прокурор України.

З 2010 року - перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України,

Кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, почесний працівник прокуратури України.

ОЧЕНЬ СРОЧНО НУЖЕН ПЕРЕВОД НА АНГЛИЙСКИЙ

Анна Галкина

Найми переводчика.