Алена Колодина

какой подабрать девиз. мне нужен девиз на украинском языке про родно язык

Ольга

Мова - душа народу.
Слово до слова — зложиться мова.
Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра
Бринить-співає наша мова, Чарує, тішить і п'янить. Олександр Олесь
В землі віки лежала мова І врешті вибилась на світ.
О мово, ночі колискова! Прийми мій радісний привіт. Олександр Олесь

Владимир

сало - сiла, спорт - могiла!