Сергей Токарев

Як ви думаєте, чому сьогодні налічується багато варіантів англійської мови ?

Як ви думаєте, чому сьогодні налічується багато варіантів англійської мови - британський, американський, австралійський, ірландський, канадський, новозеландський, південноафриканський, ямайкський?

Рекман Ирина

злыдень писюкатый сало в шоколаде хохломицин

Дарья Бекишева

Пора добавлять туда и украійнский, а то тяжело становится тут понимать украинцев...