Елена Воронина

нужно написать НЕБОЛЬШОЕ ЧЕТВЕРОСТИШИЕ о любви на английском (прошедшее 14 февраля)

ничего в голову не идет, я и на русском даже двух строчек никогда не могла связать

Юлия Мунтян

I know, you are in this world! I know, you next to me. you are air, you are sky, you are stars, you are a sun above a head. To you can not touch, you I do not can to hug. But memory lives in my heart, to lose Its not smog! As possible to forget everything, that was.