Екатерина Цветкова

Подскажите ошибки в сочинении на украинском языке.

Описати поняття "щастя" неможливе, можна описати відчуття, почуття, стан. Відчуття щастя може виражатися ледве помітно, коли подивишся в очі людини, а вони випромінюють радість, захват. Або ж "відверте" щастя, коли людина здатна полетіти, злетіти до хмар, обійняти усю землю.

Буває щастя, коли отримав те, чого давно бажав. А буває, коли побачив захід неймовірних фарб або веселку в півнеба.
Щастя - це коли людина досягла своєї мети в житті. Коли людина ставить перед собою мету, він визначає такі умови, при яких він був би щасливий. Значить, якщо він досяг цієї мети, то він щаслива людина. А оскільки цілі в житті у усіх різні: деякі хочуть стати багатими, знаменитими, інші мріють злітати в космос, треті - стати професіоналами у своїй справі, то і уявлення про щастя у усіх різні.

Щастя - це те, до чого людина прагне, заради чого він живе, завдяки чому не кінчає життя самогубством, в здійснення чого він вірить, на що він сподівається. Щаслива людина може бути у будь-якому віці, матеріальному становищі і з будь-яким характером. Деякі люди, буває, досягли того рівня, який для деяких інших є щастям, але вони не щасливі. Деякі люди, доходячи до старості, не почувають себе щасливими, тому що не уміли бути щасливими в молодості або зрілості, або вони тоді не знали, що це так важливо для подальшого розвитку.

Деяким людям для щастя досить жити. Ці люди по-справжньому уміють цінувати себе, своє життя, Бога, який створив їх і їх життя; вони завжди щасливі, оскільки мета їх життя - жити - досягнута у них завжди, такі люди привносять найефективніше вклад до пониження ентропії нашого світу, оскільки, завжди почуваючи себе щасливим, він завжди хоче займатися чимось хорошим для себе і для інших. Якщо усі люди будуть щасливі, наше існування буде найбільш ефективне.

Павел Буцан

В первом предложении неможливо.
Коли людина ставить перед собою мету, він визначає такі умови, при яких він був би щасливий. Значить, якщо він досяг цієї мети, то він щаслива людина. -если людина, то вона и очень часто повторяется вiн.
И запомни, если людина, то вона-эта ошибка у тебя очень часто повторяется

Кристина Кадабецки

Описати поняття "щастя" неможливо, можна описати відчуття, почуття, стан. Відчуття щастя може виражатися ледве помітно, коли подивишся в очі людини, а вони випромінюють радість, захват. Або ж "відверте" щастя, коли людина здатна полетіти, злетіти до хмар, обійняти усю землю.

Буває щастя, коли отримав те, чого давно бажав. А буває, коли побачив захід неймовірних фарб або веселку в півнеба.
Щастя - це коли людина досягла своєї мети в житті. Коли людина ставить перед собою мету, вона визначає такі умови, при яких була б щасливою. Значить, якщо вона досягає цієї мети, то вона щаслива людина. А оскільки цілі в житті у всіх різні: де-які хочуть стати багатими, знаменитими, інші мріють злітати в космос, треті - стати професіоналами у своїй справі, то і уявлення про щастя у всіх різні.

Щастя - це те, до чого людина прагне, заради чого вона живе, завдяки чому не кінчає життя самогубством, в здійснення чого вірить, на що сподівається. Щаслива людина може бути у будь-якому віці, матеріальному становищі і з будь-яким характером. Де-які люди, буває, досягли того рівня, який для де-кого є щастям, але вони не щасливі. Де-які люди, доходячи до старості, не почувають себе щасливими, тому що не вміли бути щасливими в молодості або зрілості, або вони тоді не знали, що це так важливо для подальшого розвитку.

Де-яким людям для щастя досить жити. Ці люди по-справжньому вміють цінувати себе, своє життя, Бога, який створив їх і їхнє життя; вони завжди щасливі, оскільки мета їх життя - жити - досягнута у них завжди, такі люди привносять найефективніший вклад до пониження ентропії нашого світу, оскільки, завжди почуваючи себе щасливим, вони завжди хочуть займатися чимось хорошим для себе і для інших. Якщо усі люди будуть щасливі, наше існування буде найбільш ефективне.

Тафтологія - часте повторення одного слова