Самойлова

Переведите пожалуйста текс на английский, заранее моя благодарность.

Название этого робота - Фрекен Робот 3000. Это механическая копия героини мультфильма "Карлсон" - Фрекен Бок. В его функции входят все дела по дому, т. е. стирка, убока, глажка и прочее. Так же с ним можно оставить детей, но Фрекен Робот достаточно строг в роли няни. Я думаю, что это полезный механизм в каждом доме, оценивать вам, но у меня дома робот однозначно нашел бы себе занятие.

Только можно без переводчиков, потому как они очень криво переводят

Людочка Гончаренко

The name of the robot - Robot Freken 3000. It is a mechanical copy of the cartoon character "Carlson" - Bok. Its functions include all their chores, ie Wash, uboka, ironing and so on. As well, you can leave them with children, but rather strict Freken robot as babysitting. I think it's a useful tool in every home, evaluate you, but I have a robot at home clearly would find something to do.

Полина Попова

The name of the robot - Robot Freken 3000. It is a mechanical copy of the cartoon character "Carlson" - Bok. Its functions include all their chores, ie Wash, uboka, ironing and so on. As well, you can leave them with children, but rather strict Freken robot as babysitting. I think it's a useful tool in every home, evaluate you, but I have a robot at home clearly would find something to do.

Та
Татьяна

Предыдущие "переводы" были сделаны, безусловно, с помощью гугл переводчика.
The name of this robot is Freken 3000. This is the mechanical copy of Karlson cartoon character Freken Bock. Its functions are all household chores: washing, cleaning up, ironing etc. People also can trust this robot to sit with their children, but Freken Bock is too strict to be a nany. I think, this is a very useful device for each house. You'll evaluate it, but in my house this robot is sure to find a business.